– vzhledem k současné epidemiologické situaci rušíme v naší ambulanci do odvolání (bude upřesněno) neakutní vyšetření – tj. prevence, kontroly, neakutní konzultace apod.

– ambulance bude dále fungovat pro pacientky s akutními obtížemi a těhotné

– využívejte, prosím, co nejvíce možnost konzultace po telefonu, případně e-mailem /mairich@vivegyn.cz/ – na e-mail se budeme snažit reagovat co nejdříve

– pro předpis hormonální antikoncepce, trvale užívaných léků apod. rovněž prosím využívejte telefon, případně e-mail

– pokud patříte mezi osoby, které se vrátily z rizikových zemí a podle nařízení vlády se na Vás nyní vztahuje karanténa, řiďte se doporučením uvedeným na https://koronavirus.mzcr.cz/rady-a-doporuceni-pro-domaci-karantenu/   a v případě potřeby nás kontaktujte telefonicky či e-mailem

– těmito opatřeními se snažíme maximálně chránit naše pacientky, ale i personál, a zabránit tak dalšímu šíření viru. Velmi Vás prosíme o respektování výše uvedených opatření. Vědomé šíření infekce je hodnoceno jako trestný čin.

– v případě pochybností, zda máte vzhledem ke svému zdravotnímu stavu (případně cestovatelské anamnéze) dorazit, konzultujte to nejdříve telefonicky, případně e-mailem – ideálně se svým praktickým lékařem, případně s námi, popř. dle situace na linkách:

Státní zdravotní ústav – nonstop tel. 724 810 106, 725 191 367, 725 191 370

Infolinka KHS Libereckého kraje: 485 253 111, 485 253 132

Linka krizového štábu Libereckého kraje: 485 226 999

Další informace naleznete na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR  www.mzcr.cz

 

Děkujeme za pochopení, přejeme Vám všem pevné zdraví a budeme se těšit na další setkání! 🙂